Відбулася нарада з сільськими, селищними головами району

Сьогодні, 6 березня 2018 року, голова районної ради Андрій Петрович Броїло, заступник голови районної ради Олександр Сергійович Пасенковський та депутат районної ради Георгій Олександрович Корнієвський взяли участь у нараді голови Ковельської райдержадміністрації з сільськими, селищними головами та землевпорядниками з актуальних питань життєдіяльності територіальних громад району.

10 березня в Україні відзначається  День  землевпорядника України, тому скориставшись нагодою, очільники району привітали з нагоди свята присутніх та вручили відзнаки окремим   землевпорядникам Ковельського району.

Після урочистостей, учасники заходу перейшли до розгляду питань порядку денного, а саме: Горпинко Ігор Юрійович, заступник військового комісара з територіальної оборони  Ковельського об’єднаного військового комісаріату ознайомив присутніх із заходами територіальної оборони.

Заступник начальника управління-начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку  райдержадміністрації Шавлай Тетяна Іванівна розповіла про підтримку галузі АПК у 2018 році з Державного бюджету.

Костюк Ігор Миколайович, в. о. начальника Ковельської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області розповів про стан нарахування та (інші проблемні питання) земельного податку і податку на нерухомість.

         Окрім цього, Андрій Петрович  порушив  перед присутніми сільськими і селищними головами та спеціалістами – землевпорядниками, давнє і наболіле питання – боротьба з стихійними сміттєзвалищами та забезпечення дотримання екологічного законодавства на підвідомчих територіях.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»