Відбулася 28 сесія районної ради

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Сьогодні під головуванням Андрія Броїла,  голови районної ради,  відбулося пленарне засідання чергової  двадцять восьмої сесії Ковельської  районної ради сьомого скликання.

У роботі сесії взяли участь 22 депутата районної ради, перший заступник голови районної державної адміністрації  Роман Кульцман, голови сільських, селищних голів  району, представники засобів масової інформації та інші запрошені.

Не дивлячись на те, що депутати ухвалили порядок денний сесійного засідання у кількості понад тридцяти питань, -  сесія пройшла оперативно, злагоджено та конструктивно.

На сесійному засіданні мали місце і сумні події нашої історії, і приємні  моменти життя Ковельщини.

На початку засідання присутні вшанували хвилиною мовчання наших земляків  Юрія Ярославовича Тишика та  Хоміка Юрія Миколайовича, які загинули в зоні проведення АТО/ ООС та всіх, хто загинув на Майдані та за роки неоголошеної російсько – української війни.

В продовження роботи, головуючий на сесії Андрій Броїло,   привітав депутаткуСвітлина від Ковельська районна державна адміністрація. Ковельської районної ради Наталію Шайнюк з Днем народження, яке вона відсвяткувала в міжсесійний період, а також вручив Подяку  Ковельської районної ради та райдержадміністрації Миронюку Валерію Юхимовичу,  депутату  Ковельської районної ради, за сумлінну високопрофесійну працю, вагомий особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва на Ковельщині та з нагоди Дня працівників сільського господарства та Подяку  Ковельської районної ради та райдержадміністрації Шкоропаду Олегу Петровичу, депутату Ковельської районної ради,  за досягнуті  успіхи  у виробництві сільськогосподарської продукції, високий професійний та управлінський рівень у веденні агробізнесу, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу Ковельщини, турботу про людей праці й відродження українського села та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Оскільки в міжсесійний період в місцевих організаціях відбулись  кадрові зміни  - з жовтня 2019 року начальником Ковельської ДПІ Ковельської призначено Пащука Олександра Володимировича, то користуючись нагодою, Андрій Петрович привітав пана Олександра із призначенням та бажав невичерпної енергії, принциповості, наполегливості, великих здобутків на цій відповідальній посаді.

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Опрацювавши основні пункти проведення засідання та ухваливши  порядок денний сесії із запропонованими змінами, депутати райради, відповідно до пункту 14.6 статті 14 Реламенту Ковельської районної ради сьомого скликання перейшли до  оголошення депутатських запитів і  запитань. Таким правом скористалися Анатолій Корнійчук (депутатський запит), Володимир Андросюк (депутатський запит) та Микола Чуль (депутатське запитання).

Перше питання порядку денного «Про звіт голови Ковельської районної ради Броїла А.П. про роботу за період з грудня 2018 року по листопад 2019 року» доповідав голова Ковельської районної ради Андрій Броїло. Оскільки питання було розглянуте на  засіданні усіх постійних комісій та текст звіту був опублікований на офіційному сайті райради та у громадсько – політичній газеті «Вісті Ковельщини», розгляд вищезазначеного питання відбувся у форматі «Запитання - відповіді». В ході його розгляду мали місце схвальні відгуки щодо написання  звіту та, зокрема роботи голови райради.  І як наслідок рішення з цього питання було  ухвалене одноголосно.

В порядку розгляду питань,  Петро Соловенюк - начальник сектору превенціСвітлина від Ковельська районна державна адміністрація.ї Ковельського ВП ГУНП у Волинській області доповідав про роботу сектору превенції Ковельського відділу поліції Головного управління національної поліції у Волинській області  щодо  профілактики протиправних діянь в населених пунктах району. В  ході розгляду цього питання депутати, за участі присутніх голів об’єднаних територіальних громад Ковельщини, обговорили  головні аспекти втілення в життя пілотного проекту «Поліцейський офіцер громади».

Звітував про виконання Програми фінансової підтримки та розвитку первинної медичної допомоги у Ковельському районі на 2018-2019 роки  також головний   лікар  ЦПМСД Ковельського МТМО Олег Кубай.  За пропозицією головуючого на засіданні Андрія Петровича в ході розгляду цього питання було обговорено ситуацію  з поширенням на Волині такого захворювання, як туберкульоз, та проведення вакцинації на Ковельщині. До обговорення вищезазначеного долучилася завідувачка Ковельського міськрайонного відділу ДУ (Волинський МОЗ України) Людмила Маляр.

         Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Погодили депутати райради  і продовження терміну дії «Районної програми фінансової підтримки та розвитку первинної медичної допомоги у Ковельському районі» затвердженої рішенням районної ради від 13 грудня 2018 року №23/22  на  2020 рік.

         На сьогоднішньому сесійному засіданні народні обранці також заслухали ще один  звіт про виконання Програми з розроблення та оновлення містобудівної документації населених пунктів Ковельського району на 2015-2019 роки та  ухвалили рішення щодо потреби продовження дії вищезазначеної програми на 2020-2024 роки. Вносилися зміни і до рішення районної ради від 29 березня 2019 року № 24/16 «Про програму покращення Центру обслуговування платників Ковельської ДПІ Ковельського управління Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2019-2020 роки».

Традиційно, було розглянуто і бюджетне питання - «Про внесення змін до рішеннСвітлина від Ковельська районна державна адміністрація.я районної ради від 13 грудня 2018 року № 23/28 «Про районний бюджет на 2019 рік», та ухвалене відповідне рішення.

В ході роботи, депутати ухвалили   відповідне рішення з розгляду питання порядку денного «Про передачу об’єктів нерухомого майна позаміського табору оздоровлення і відпочинку «Оберіг» з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Колодяжненської сільської ради», «Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Любитівської сільської ради»,  та погодили  зміни, які пропонувалися внести  до Порядку надання та використання коштів  районного бюджету на часткове відшкодування витрат за придбання основних засобів виробництва, в тому числі ВРХ для власників ОСГ, затвердженого рішенням районної ради від 18.05.2017 року № 15/23.

         На цьому сесійному засіданні  обранці також погоджували Положення та Статути районних установ, яке мало місце в ухвалених рішеннях.Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.

Левовою часткою питань, які були запропоновані на розгляд, - освітянські питання: внесення змін до відповідної Програми, погодження перейменування та затвердження нової редакції статутів закладів загальної середньої освіти Ковельського району Волинської області, рішення з якого  було ухвалене з врахуванням пропозицій депутатів райради Миколи  Чуля та Віктора Сидорчука.  

В «Різному» депутати ухвалили 4 Звернення.

В завершення роботи, народні обранці на чолі з головою райради Андрієм Броїлом обговорили  питання ведення сесійних засідань, проведення відповідних заходів, завершення  децентралізації на Ковельщині. В свою чергу Андрій Петрович подякував присутнім за конструктивну та злагоджену роботу.Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»