Відбулась щотижнева оперативна нарада

Сьогодні заступник голови районної ради Олександр Пасенковський взяв участь у щотижневій оперативній нараді голови Ковельської райдержадміністрації Віктора Козака.

В ході наради керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ району  доповідали про проведену роботу протягом минулого тижня та проінформували про основні заходи на тиждень, який розпочався.

Зокрема, начальник Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області Володимир Войтанік  повідомив, що  тиждень минув без  надзвичайних ситуацій в районі.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олени Давидович  доповіла, що за серпень поточного року профінансовано усі види державних  допомог сім’ям з дітьми, зокрема, малозабезпеченим сім’ям  на суму 6 млн. 770,5 тис. грн.,  будинкам сімейного типу і прийом сім’ям -  89,6 тис. грн. За червень профінансовані пільги  на придбання твердого палива та скрапленого газу, пільги та субсидії на оплату житлово – комунальних послуг на загальну суму - 734,5 тис. грн.  Також Олена Григорівна зауважила, що управління соціального захисту населення продовжує роботу в напрямку дії нової програми  житлових субсидій та монетизації  субсидій, на яку мають право 2400 жителів району, станом на сьогоднішній день  надійшло 1600 таких заяв.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук  зупинилась на питанні оздоровлення і відпочинку дітей Ковельського району. Зокрема, Ірина Федорівна повідомила, що під час літніх канікул відділом освіти райдержадміністрації було організовано  роботу 9 мовних таборів, відповідно в об’єднаних територіальних громадах працювало 22  мовні табори, в яких загалом відпочило 690 дітей району. Для дітей пільгових категорій відділом освіти райдержадміністрації було закуплено 15 путівок в оздоровчий табір «Супутник», щодо ОТГ, то в закладах оздоровлення і відпочинку, зокрема, «Світязь» відпочило – 48 дітей, «Чайка» - 8, «Дачне», - 39, «Сонячний» -18. Вже з початку року по 10 дітей оздоровилось в українському дитячому центрі  «Молода Гвардія» та дитячому таборі «Артек». Щодо дітей пільгових категорій, то всі вони, а  це 100 відсотків, були охоплені цьогоріч оздоровленням та відпочинком.  Відтак, оздоровча кампанія 2018 року  в Ковельському районі завершена.

Начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального   розвитку райдержадміністрації Тетяна Шавлай повідомила, що станом на 10 серпня 2018 року   сільськогосподарськими підприємствами району обмолочено  близько 80 відсотків площ зернових. «Господарства району завершили обмолот  озимої пшениці, її середня врожайність становить  39 ц/га, 20 відсотків площ залишилось до обмолоту озимого жита, 15% - ярої пшениці, завершено обмолот озимого ячменю. Розпочато збір вівса та зернобобових культур. Загалом, врожайність  у порівнянні з минулим роком  менша, але валовий збір буде на минулорічному  рівні, оскільки посівних площ, а відтак і до обмолоту цьогоріч більше. Завершили жнивну кампанію в сільськогосподарських товариствах «Облапське», «Васюти», ім. Івана Франка, «Білинське», «Птахівниче», «Старт Агро Волинь» та у фермерських господарствах «Колос» і «Весна». Разом з тим нині аграрії  обробляють  грунт  та здійснюють посів озимого ріпака», - проінформувала учасників наради Тетяна Іванівна.

За підсумками наради окремим представникам підприємств, організацій, установ району були дані відповідні доручення щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району на поточний тиждень.

 

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»