ВІДБУЛАСЬ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Сьогодні голова районної ради Андрій Броїло взяв участь у щотижневій оперативній нараді голови Ковельської райдержадміністрації Віктора Козака.

В ході наради керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ району  доповідали про проведену роботу протягом минулого тижня та проінформували про основні заходи на тиждень, який розпочався.

Начальник  Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області Володимир Войтанік доповів про стан надзвичайних ситуацій в районі та проведені заходи з їх ліквідації.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Давидович проінформувала про хід фінансування соціальних виплат.

Посадовець повідомила, що повністю профінансовані виплати по державних соціальних допомогах за травень  місяць на загальну суму 6 млн. 870,5 тис. грн., профінансовані будинки сімейного типу на суму 92,3 тис. грн., пройшло фінансування субсидій на тверде паливо на суму 2 млн. 733,8 тис. грн.

Про актуальні питання діяльності відділу державної реєстрації райдержадміністрації та про недопущення порушень державними реєстраторами під час державної реєстрації права оренди і права власності та особистої відповідальності посадових осіб при здійсненні таких дій зупинився начальник відділу державної реєстрації райдержадміністрації Юрій Кондратович.

Юрій Вікторович зазначив, що протягом січня-квітня 2018 року до відділу надійшли 971 заява щодо проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, понад 93 заяви для вчинення реєстраційних дій щодо фізичних осіб-підприємців та 118 заяв для проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб. Прийнято та надіслано до Головного управління юстиції у Волинській області документи щодо державної реєстрації трьох громадських об’єднань. За вчинення відповідних реєстраційних дій, за вказаний період, до районного бюджету сплачено адміністративного збору на суму 139948,0 грн.

За підсумками наради окремим представникам підприємств, організацій, установ району були дані відповідні доручення щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району на поточний тиждень.

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»