Відбулась щотижнева оперативна нарада

Сьогодні голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський взяли участь у щотижневій оперативній нараді голови Ковельської райдержадміністрації Віктора Козака.

В ході наради керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ району  доповідали про проведену роботу протягом минулого тижня та проінформували про основні заходи на тиждень, який розпочався.

Зокрема, начальник Ковельського МРВ УДСНС України у Волинській області Володимир Войтанік доповів про надзвичайні ситуації в районі та заходи з їх ліквідації. Зокрема, проінформував присутніх про пожежу, яка трапилися в селі Грушівка, внаслідок якого загинула людина. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем.

Про підсумки виконання місцевих бюджетів району у січні-березні 2018  року доповіла начальник управління фінансів райдержадміністрації Світлана Карпюк, яка повідомила, що за січень-березень місяць до місцевих бюджетів, які не ввійшли до об’єднаних територіальних громад надійшло 4 млн. 476,7 тис. грн. власних доходів, що становить 159,1%, понад план надійшло 1 млн. 662,8 тис. грн.

Про стан казначейського обслуговування державного і місцевих бюджетів, про хід запровадження програми АС «Є-звітність»  доповіла начальник Ковельського управління Державної казначейської служби Вікторія Цьомик. Вікторія Андріївна зазначила, що концепцією розвитку електронного урядування в Україні, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів України  від 20.09.2017 року №649-р,а саме: у сфері фінансової та бюджетної політики передбачено удосконалення автоматизованих процесів формування та виконання бюджетів різних рівнів. АС "Є-Звітність" передбачає створення особистого електронного кабінету розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів та фондам загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування, які складають та подають фінансову та/або бюджетну звітність до органу Казначейства за місцем обслуговування. АС "Є-Звітність" являє собою єдиний формат подання електронної звітності клієнтів Казначейства і є важливим кроком модернізації системи бухгалтерського обліку в державному секторі.

В свою чергу, голова районної ради Андрій Броїло довів до відома присутніх інформацію про те, що 17.04.2018 року відбудеться засідання Президії районної ради, на якому буде розглядатись перелік питань, що будуть вноситись на розгляд чергової сесії районної ради.

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»