ВІДБУЛАСЬ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВКА

Сьогодні голова районної ради Андрій Броїло та заступник голови районної ради Олександр Пасенковський взяли участь в щотижневій оперативній нараді, яку провів перший заступник  голови райдержадміністрації  Роман Кульцман.

В ході оперативної наради керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ району  доповідали про проведену роботу протягом минулого тижня та проінформували про основні заходи на тиждень, який розпочався.

Зокрема, начальник Ковельського районного відділу УМНС України  у Волинській області Олександр Капець проінформував про надзвичайні ситуації в районі та заходи з їх ліквідації. Так, Олександр Михайлович повідомив, що протягом минулого тижня на території Ковельського району інформація про надзвичайні ситуації не надходили.

Начальник управління соціального захисту  населення райдержадміністрації Олена Давидович проінформувала про стан фінансування соціальних виплат.

Посадовець повідомила, що повністю профінансовані виплати по державних соціальних допомогах за листопад місяць; профінансовані будинки сімейного типу; пройшло фінансування частково субсидіях на тверде паливо; завершені повністю перерахунки на 1 листопада по жовтневих субсидіях; розпочато фінансування по монетизації субсидій; а також управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації закуплено 28 путівок учасникам бойових дій і 4 путівки для інвалідів війни.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Ілюшик проінформував про роботу служби  у справах дітей райдержадміністрації у звітному періоді 2017 року.

В свою чергу, начальник відділу культури райдержадміністрації Тетяна Матяшук  проінформувала про результати участі Олени Місюри, директор БК с. Доротище , в обласному конкурсі “Мій рідний край – моя земля”.

Посадовець відмітила, що за результатами конкурсу Олена Місюра зайняла почесне ІІ-ге місце серед 6 конкурсантів та гідно представила Ковельщину на обласній сцені.

За підсумками наради, окремим керівникам управлінь, служб, установ та організацій району були надані відповідні доручення.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»