Відбулась сесія районної ради

Сьогодні під головуванням голови районної ради Андрія Броїла відбулася двадцять друга сесія районної ради сьомого скликання.

В роботі пленарного засідання окрім 23 депутатів районної ради взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Козак, заступник керівника Ковельської місцевої прокуратури Олександр Олішкевич, начальник  Ковельського відділу поліції Головного управління національної поліції у Волинській області Іван Тусь, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, сільські та селищні голови, представники ЗМІ та інші.

Перед початком роботи сесії голова районної ради Андрій Броїло від імені всіх депутатів привітав депутатів-іменнинників, які святкували свої Дні народження в міжсесійний період, а також озвучив кадрові зміни, що відбулись в місцевих органах влади.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, у відведений час, депутати районної ради Володимир Андросюк, Анатолій Корнійчук, Ольга Чепенюк оголосили свої запити.

Згодом депутати перейшли до розгляду питань порядку денного чергової сесії. Зокрема :

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року №18/7 «Про районний бюджет на 2018 рік».

2.  Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Ковельської місцевої прокуратури на території Ковельського району за I півріччя 2018 року.

3.  Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та  результати діяльності Ковельського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області на території району за I півріччя 2018 року.

4.  Про стан торговельного обслуговування населення Ковельського району.

5. Про інформацію щодо стану та перспективи розвитку особистих  селянських господарств в Ковельському районі.

6.  Про стан ветеринарного і санітарного обслуговування та стан епізоотичного благополуччя на території Ковельського району.

7. Про стан підготовки господарств району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

8. Про стан електрифікації житлових будинків населених пунктів Ковельського району.

9.  Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей Ковельського району  

      у 2018 році.

10. Звіт про виконання Програми розвитку земельних відносин, використання та охорони земель у Ковельському районі на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 09.07.2013 року №25/4.

11. Про хід виконання  Програми організації та проведення  на території району заходів приписки, призову юнаків на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації і матеріально-технічного забезпечення військової частини А1547, загонів територіальної оборони, інших військових формувань, утворених відповідно до чинного законодавства, військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, добровольців в Ковельському районі, затвердженої рішенням районної ради від 25.12.2015 року № 2/29.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки. 

13.  Про внесення змін до рішення районної ради від 24.05.2018 року №20/18 «Про надання дозволу на реконструкцію приміщення».

14.  Різне.

14.1. Про підтримку Звернення Луцької районної ради з приводу впровадження нових стандартів заготівлі молока.

14.2. Про Звернення Ковельської районної ради Волинської області до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий діабет в Ковельському районі.

Однак в результаті обговорення не всі питання знайшли належну підтримку, аби стати рішеннями районної ради. Зокрема, це стосується питань :

-  Звіт про виконання Програми розвитку земельних відносин, використання та охорони земель у Ковельському районі на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 09.07.2013 року №25/4;

- Про стан ветеринарного і санітарного обслуговування та стан епізоотичного благополуччя на території Ковельського району;

-   Про стан електрифікації житлових будинків населених пунктів Ковельського району.

Слід зауважити, що питання  «Звіт про виконання Програми розвитку земельних відносин, використання та охорони земель у Ковельському районі на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 09.07.2013 року №25/4» уже другу сесію поспіль не ухвалюється районними депутатами.

Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

Нагадуємо відвідувачам сайту, що з повною інформацією про сесійні засідання районної ради ви можете ознайомитись в рубриці «трансляція сесії ради онлайн» де розміщено відеозаписи сесійних засідань.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»