ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

15 грудня під головуванням голови районної ради Андрія Броїла відбулася вісімнадцята сесія районної ради сьомого скликання.

В роботі пленарного засідання окрім депутатів районної ради взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Козак, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, сільські та селищні голови, представники ЗМІ.

Перед початком роботи сесії голова районної ради Андрій Броїло від імені всіх депутатів привітав депутатів-іменнинників, які святкували свої Дні народження в міжсесійний період.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, у відведений час депутати Володимир Андросюк та В’ячеслав Шворак оголосили свої запити.

Згодом депутати перейшли до розгляду питань порядку денного чергової сесії.

Оскільки минув другий рік роботи Ковельської районної ради сьомого скликання, то відповідно до пункту 17 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  голова Ковельської районної ради Андрій Броїло  запропонував присутнім Звіт  про організацію роботи районної ради, її постійних комісій, Президії, виконавчого апарату, а також про те, що  вдалося зробити з листопада 2016 року по цей час. Детально та конструктивно Андрій Петрович зупинився на кожній ланці роботи ради, а також розповів про роботу  виконавчого апарату районної ради, зазначивши, що впродовж  звітного періоду  всі працювали  послідовно та  діяли в межах Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», інших нормативно – правових актів, Регламенту роботи районної ради  із врахуванням інтересів територіальних громад.

Також, на порядок денний сесії було внесено такі питання:

 1. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №10/10 «Про районний бюджет на 2017 рік».
 2. Про районний бюджет на 2018 рік.
 3. Про звіт постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту.
 4. Про внесення змін до рішення районної ради від 19.11.2015 року №1/8 «Про утворення постійних комісій Ковельської районної ради сьомого скликання».
 5. Про звіт відділу освіти Ковельської райдержадміністрації щодо використання бюджетних коштів в 2017 році і підготовку закладів освіти до роботи в зимовий період.
 6. Про інформацію Ковельського районного відділу ДМС у Волинській області щодо стану забезпечення та виготовлення паспортів громадян України та документів для виїзду за кордон жителів Ковельського району.
 7. Про інформацію лісогосподарських підприємств про стан забезпечення населення Ковельського району лісопродукцією (дровами) на опалювальний сезон 2017-2018 роки.
 8. Про Районну комплексну програму з питань підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2021 року.
 9. Про Програму висвітлення діяльності органів державної влади в місцевих засобах масової інформації на 2018-2020 роки.
 10. Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виконання заходів Програми висвітлення діяльності органів державної влади в місцевих засобах масової інформації на 2018-2020 роки.
 11. Про затвердження Порядку надання і використання коштів районного бюджету на реалізацію районної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2021 роки.
 12. Про внесення доповнень до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 06.04.2012 року №16/3.
 13. Про  надання згоди  на передачу комплексної  трансформаторної підстанції  з  балансу відділу  освіти Ковельської райдержадміністрації на баланс  Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго».
 14. Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Колодяжненської сільської ради.
 15. Про безоплатну передачу майна Центру позашкільної освіти із балансу відділу освіти Ковельської райдержадміністрації у власність Колодяжненської сільської ради.
 16. Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Голобської селищної ради.
 17. Про внесення змін до рішення районної ради від 27 вересня 2013 року №26/17 «Про затвердження переліку закладів культури базової мережі районного рівня».
 18. Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність сільських та селищних рад.
 19. Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району з балансу на баланс  районних установ.
 20. Про внесення змін до Районної програми підтримки органів виконавчої влади у Ковельському районі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 липня 2016 року №7/20, зі змінами.
 21. Про надання згоди на зміну функціонального призначення приміщення.
 22. Про структуру та чисельність виконавчого апарату Ковельської районної ради на 2018 рік.  
 23. Про внесення змін до Регламенту Ковельської районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 25.12.2015 року №2/10.
 24. Про План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.
 25. Про делегування представників від Ковельської районної ради для роботи в складі Госпітальної ради Ковельського госпітального округу.
 26. Про затвердження передавального акту.
 27. Про План роботи Ковельської районної ради на 2018 рік.
 28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
 29.  Про продовження терміну дії районної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2018-2020 роки.
 30.  Про організацію харчування учнів 1 – 4 класів закладів загальної середньої освіти району в  ІІ семестрі 2017-2018 навчальних років.
 31. Про  встановлення  вартості харчування в НВК «Дошкільний  навчальний заклад-загальноосвітня  школа І ст.»  с. Воля Любитівська.
 32. Про забезпечення безкоштовним харчуванням за рахунок коштів районного бюджету дітей (учнів ЗОШ району) із сімей  переселенців   з тимчасово окупованої території України, зони АТО, дітей батьків учасників АТО та дітей загиблих військовослужбовців  під час проведення антитерористичної операції.
 33. Різне.

 

В результаті обговорення з усіх питань було прийнято відповідні рішення. Відповідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»