Велицька громада відсвяткувала день села

Світлина від Велицька об’єднана територіальна громада.7 липня Велицька ОТГ відзначила День громади. Унікальність проведення цього заходу полягала в тому, що проведений він був не у центральному («садибному») селі громади, а у віддаленому, але мальовничому куточку села Угли.

Сердечно привітати дружню, працьовиту та веселу Велицьку громаду прибули почесніÐ¡Ð²Ñ–тлина від Велицька об’єднана територіальна громада. гості - голова районної ради Андрій Броїло,  депутат районної ради Аркадій Степанюк.

Вітаючи присутніх з днем громади, голова районної ради відзначив, що нинішнє свято об’єднало всіх, хто  народився й виріс у селі, хто став жителем громади та залишився тут назавжди. Від себе особисто та депутатського корпусу районної ради Андрій Петрович  побажав винуватцям свята, щоб  у кожному домі лунав дитячий сміх, панувало щастя і благополуччя, а кожне село Велицької  громади було  цікавим,  квітучим і красивим, де життя кожної людини, родини наповнюватиметься теплом, радістю і надією на краще.

Протягом свята проводилися майстер-класи, виставки виробів, обрядові дійства, виступи  аматорських колективів, виїзна торгівля, святкова лотерея, фотозона.

Найочікуванішим дійством став виступ  пародиста DZIDZIO (ДЗІДЗЬО), а також в завершення заходу - фестиваль фарб Холі та дискотека.

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»