В Ковельському районі створено районну раду підприємців

   Підприємництво – одна з основних ланок економіки країни, адже саме суб’єкти підприємництва є основними наповнювачами місцевих бюджетів. Не секрет, що на сьогоднішній день законодавча база нашої країни «заганяє» розвиток малого і середнього підприємництва в глухий кут. Зі сподіванням на вирішення цих та інших проблем бізнесмени Ковельщини неодноразово звертаються до керівників районної влади. З обранням на посаду голови Ковельської районної ради Ігоря Верчука проводиться активна робота в напрямку поглиблення партнерських відносин між владою і представниками бізнесу району.

   Так  28 березня цього року за спільною ініціативою підприємців та районної ради відбулась нарада-круглий стіл на тему «Стан та перспективи розвитку підприємництва в Ковельському районі». На цій нараді в режимі діалогу було проведено конструктивну розмову, в ході якої обидві сторони окреслили подальший план своєї співпраці, одним із пунктів якого було створення районної ради підприємців при голові Ковельської районної ради. Провівши відповідну роботу з сільськими і селищними головами Ковельського району, обговоривши рекомендації представників місцевого самоврядування, було сформовано список кандидатур, представників місцевого підприємницького сектору,  для формування складу районної ради підприємців. 

   У вівторок 10 червня відбулась чергова зустріч керівництва Ковельської районної ради з підприємцями Ковельщини. На зустрічі також були присутні: начальник Ковельської ОДПІ Сергій Кондратюк, депутати районної ради - члени постійної комісії з питань розвитку суб’єктів підприємництва, торгівлі та побуту, інвестиційної та інтеграційної діяльності, зовнішньоекономічних зв’язків району, головний спеціаліст відділу економіки і торгівлі Ковельської РДА Дмитро Неймарк та ін.

   Під час цього засідання з метою сприяння у створені дієвого механізму взаємодії суб’єктів підприємницької діяльності з органами місцевого самоврядування на засадах партнерства і відкритості, а також участі у формуванні та реалізації державної регіональної політики і державної політики у сфері підприємництва було створено районну раду підприємців при голові Ковельської районної ради, до якої увійшло більше двох десятків бізнесменів – представників різних видів діяльності. Згідно до Положення, проект якого обговорили учасники засідання, районна рада підприємців є консультативно-дорадчим органом, діяльність якого спрямована на розвиток підприємницької ініціативи, підтримку та популяризацію підприємницької діяльності, відродження позитивних традицій та етичних принципів підприємництва тощо.

    Поважним гостем на засіданні районної ради підприємців був член Регіональної ради підприємців у Волинській області, депутат районної ради Володимир Пархонюк, який висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю суб’єктів господарювання Ковельщини для відстоювання спільних бізнес-інтересів. Окрім цього Володимир Федорович висловив своє бачення розвитку підприємництва в Ковельському районі, а також озвучив пропозиції та рекомендації для подальшої роботи Ради.

   В свою чергу присутній на цьому засіданні голова постійної комісії з питань розвитку суб’єктів підприємництва, торгівлі та побуту, інвестиційної та інтеграційної діяльності, зовнішньоекономічних зв’язків району Андрій Броїло наголосив на тому, що саме зараз існують всі передумови для того, щоб запрацювала формула «золотого трикутника» влада – бізнес – громада. Разом з тим Андрій Петрович сказав, що правила гри мають бути для всіх зрозумілі, прийнятні і дотримані усіма учасниками.

   У ході засідання також виступив начальник Ковельської ОДПІ Сергій Кондратюк, який зазначив, що покладає велику надію на співпрацю з новим утворенням підприємців та зацікавлений в постійних податкових надходженнях та наповненні бюджету.

З поміж іншого слід зазначити, що на цьому організаційному засіданні було обраного голову районної ради підприємців при голові Ковельської районної ради. Ним став депутат районної ради, директор одного з успішних місцевих підприємств Богдан Конопацький, який активно займається бізнесом на Ковельщині уже понад півтора десятки років.

    На завершення зустрічі голова районної ради Ігор Верчук подякував учасникам заходу за роботу і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю для розвитку і процвітання підприємництва на Ковельщині. Окрім цього Ігор Васильович від імені солдатів, які сьогодні стоять на захисті незалежності та територіальної цілісності нашої держави, висловив подяку усім підприємцям за надану фінансову та матеріальну допомогу Збройним силам України та іншим військовим угрупуванням. 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»