В Ковельському районі розпочався новий навчальний рік

Сьогодні, 2 вересня, у школах Ковельщини відбулося свято Першого дзвоника – День знань. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, нових звершень, самостійного життя. В захоплюючу подорож Країною Знань вирушили і учні Доротищенської школи.

Привітати молодь, батьків та вчителів із святом знань у школу І-ІІ ст.. с. Доротище завітав голова Ковельської районної ради Андрій Броїло.

 «Щиро вітаю усіх Вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації», - промовив Андрій Петрович, звертаючись до присутніх учасників урочистостей.

«Свято першого дзвоника є спільним для всіх, і водночас дуже особистим для кожного. Без сумніву, особливим цей день є для дітей, які вперше йдуть до школи, та вчорашніх випускників, а нині вже першокурсників, які продовжують свій шлях до знань у вищій школі. Не менш хвилюючим цей день є для батьків та педагогів, адже саме від їх зусиль залежить майбутня доля сьогоднішніх школярів. Саме під керівництвом мудрих і досвідчених наставників наші діти отримують безцінні знання та вміння, опановують майбутні професії, закладаючи основи свого самостійного життя», – зазначив голова районної ради. Водночас Андрій Броїло побажав усім міцного здоров’я, добра, щедрої долі, мирного неба, а учням -  невичерпної жаги до знань, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів.

Сьогоднішнє свято  сповістило про початок нового 2019 – 2020 навчального року. Хай він буде мирним і спокійним, хай збудуться дитячі мрії й батьківські надії. Щасливої дороги тобі, новий навчальний рік!

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»