В гулівці відсвяткували день села

Картинки по запросу фото день селаРадісно зустрічали односельців та гостей у селі Гулівка, що входить до Поворської ОТГ, в День села, який припав на 9  жовтня.  До цього свята  приєдналися і поважні гості – голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, голова Поворської ОТГ  Сергій Семенюк, депутати Ковельської районної ради Анатолій Корнійчук, Ольга Чепенюк, Тарас Оніжук.

Дівчата у вишиванках привітали найпочесніших гостей запашним короваєм. А також учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв за волю та незалежність України.

До усіх присутніх з вітальними словами звернувся і голова Ковельської районної ради Андрій Броїло.  Привітавши зі святом учасників заходу, Андрій Петрович виголосив всім побажання  миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. «Нехай же і надалі процвітає село, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких», - зазначив у своєму вітальному слові очільник району.

До виступу  був запрошений і   Поворський сільський голова Сергій Семенюк, який щиро привітав присутніх зі святом, висловив подяку всім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у його розвиток та добробут; всім тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село.

До його привітань долучились і депутати Ковельської районної ради Анатолій Корнійчук та Ольга Чепенюк.

Загалом, вітань було цього дня насипано щедро та чимало, мов добрим намистом. Щирі пісенні вітання лунали також від творчих та талановитих жителів села. Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»