Урочистості з нагоди Дня працівників статистики, Міжнародного Дня волонтера, Дня Збройних cил України та Дня місцевого самоврядування...

Оскільки так склалося історично, що  такі свята, як День волонтера,  працівників статистики, Збройних Сил України та  місцевого самоврядування   поряд в числі календаря, тому  6  грудня  в Центральній районній бібліотеці  було проведено урочистості з нагоди  вищезазначених свят.  Для кожного, хто є учасником однієї з цих ланок  - цей захід є своєрідним святом  визнання того, що їх праця та служінняна благо своєї громади,  нашої Ковельщини, кожної людини зокрема і України в цілому є незабутим та важливим для всіх.

В урочистому зібранні взяли участь керівники органів місцевого самоврядування району, депутати обласної та районної ради, депутати сільських рад, працівники виконавчого апарату, ветерани органів місцевого самоврядування,  працівники управління статистики, волонтери, військовослужбовці.

Розпочали урочистості військові капелани святою молитвою за Україну та кожного її жителя. В продовженні свята  до слова привітати присутніх були запрошені керівники району: голова Ковельської районної ради Андрій Броїло та голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак.

У своїй промові  Андрій Петрович зробив історичний екскурс кожного зі свят та поєднав їх з розвитком демократії в Україні і тими, хто захищає цю демократію сьогодні – Збройними Силами України.

Привітати  присутніх мали можливість військовий комісар Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Гладун, голова Велицької об’єднаної територіальної громади Віктор Ковальчук, ветерани органів  місцевого самоврядування  Сергій Данилюк та голова профкому працівників органів державної влади та місцевого самоврядування Єва Савич.

За доброю традицією, як  вже заведено, посадовці району нагородили за сумлінне виконання посадових обов`язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у зміцнення і розвиток місцевого самоврядування, активну участь у вирішенні проблемних питань життєдіяльності району та з нагоди професійних свят грамотами членів виконавчих комітетів, працівників статистики,громадських активістів – волонтерів, а також вручили нагрудні знаки «Учасник АТО» військовослужбовцям, які знаходяться на військовому обліку Ковельського ОМВК та отримали статус «Учасник АТО».

Приємним подарунком для всіх присутніх на урочистостях були музичні вітання фольклорних колективів з  ОТГ Ковельського району, які подарували чудовий настрій усім присутнім.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»