урочиста зустріч з представниками будівельної галузі

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.У другу неділю серпня працівники будівництва відзначають своє професійне свято – День будівельника, який випадає в 2019 році на 11 серпня.
Будівельників вважають представниками однієї з найбільш мирних, творчих професій у світі. Вони не тільки зводять нові будівельні об'єкти, але ще і реконструюють, відновлюють старі.

Тож, сьогодні, на передодні професійного свята голова Ковельської районної ради Андрій Броїло та перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман привітали кращих представників будівельної галузі Ковельщини.

Андрій Петрович  привітав будівельників Ковельщини з професійним святом і від себеСвітлина від Ковельська районна державна адміністрація. особисто та депутатського корпусу районної ради  подякував  кожному за неоціненну роботу, без якої неможливе життя людей. Голова районної ради  побажав присутнім  оптимістичного погляду в завтрашній день, а також здоров’я та доброту у родинах, вірних друзів і натхнення у роботі.

Варто зазначити, що багато традиції, закладені ще на початку святкування Дня будівельника, дійшли і до наших днів: і урочисті засідання за участю представників влади,  і, зокрема,  нагороди до свята. То ж не порушуючи традицій,  за сумлінну, високопрофесійну працю, вагомий внесок у будівництво, реконструкцію об’єктів соціальної інфраструктури Ковельщини, активну громадянську позицію та з нагоди професійного свята – Дня будівельника Подякою голови Ковельської районної Ð¡Ð²Ñ–Ñ‚Ð»Ð¸Ð½Ð° від Ковельська районна державна адміністрація.ради та  голови Ковельської районної державної адміністрації  були відзначені кращі фахівці галузі: Лідія Докись, маляр – штукатур ПП «Златомир», Ірина Лисюк, головний бухгалтер ТзОВ «Західмонолітбуд», Тамара Пов, штукатур «Західмонолітбуд» та Віталій Оліферчук, арматурник ТзОВ «Ідея».Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»