Український доброволець – взірець патріотизму!

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Сьогодні вся Україна вшановує пам'ять усіх українських патріотів, які з 2014 року першими за покликом серця та глибокими переконаннями у майбутнє України встали на захист цілісності нашої держави, взяли на себе перший удар російського агресора, пройшли пекло важких боїв за Широкине, Іловайськ, Мар'їнку, Донецький аеропорт.  

Близько 40 добровольчих батальйонів брали участь на сході в АТО.Завдяки ним вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію.

Тому  з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань  у закладі загальної середньої освіти району села Білин  відбувся тематичний захід, приурочений Дню українського добровольця. Учасники заходу, а саме, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови районної державної адміністрації Роман Кульцман, депутати Ковельської районної ради Георгій Корнієвський та Тарас Оніжук, учасники АТО - представники добровольчих батальйонів, , громадськість району, учнівська молодь – хвилиною мовчання вшанували героїв України, котрі віддали своє життя за кожного з нас та за неньку Україну.

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Голова Ковельської районної ради  Андрій Броїло виступаючи перед присутніми наголосив на тому, що феномен українського добровольця зародився ще з часів Запорозької Січі. Його гідними продовжувачами та нащадками є: Легіон Українських Січових Стрільців, вояки Української Повстанської Армії, учасники Революції Гідності та Новітні Герої – захисники Східних регіонів нашої України.еволюції

 

Також до слова був запрошений і депутат Ковельської районної ради, учасник АТО Тарас Оніжук, який поділився своїми спогадами перебування на війні.Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.

Зі сцени звучали музичні твори у виконанні учнів школи, а місцеві аматори сцени підготували театралізоване дійство.

Тож вітаємо зі святом усіх, хто свідомо, за покликом власного серця, став на захист своєї Батьківщини!

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»