Участь в оперативній нараді

Сьогодні голова районної ради Андрій Броїло, заступник  голови ради Олександр Пасенковський взяли участь в оперативній нараді під головуванням Віктора Козака, голови Ковельської районної  державної адміністрації. В ході наради було розглянуто результати діяльності місцевих органів влади за тиждень, що минув та спланувати роботу усіх структур  на поточний тиждень.

Зокрема, Володимир Войтанік,  заступник начальника  Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області, повідомив, що  в наслідок складних погодних умов працівниками Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області протягом минулого тижня здійснювались рятувальні та інші невідкладні роботи в межах  Ковельського району.

По питанню про підсумки виконання  місцевих бюджетів району у січні 2018 року, яке розглядалося в ході наради, доповідала начальник управління  фінансів Ковельської райдержадміністрації Світлана Карпюк, Світлана Семенівна запропонувала присутнім звіт щодо  зведеного бюджету району, озвучивши суми коштів, що надійшли місцевим бюджетам  зведеного бюджету району -  1334,4 тис. грн..  та до районного бюджету - 557,3 тис. грн..  Також зазначила , що до районного бюджету в січні 2018 року залучено ПДФО в сумі 512,3 тис. грн., адміністративного збору за проведення державної реєстрації – 40,3 тис. грн.; надходжень від розміщень тимчасово вільних коштів – 4,7 тис. грн.

Свою інформацію про стан  казначейського  обслуговування  державного і місцевих бюджетів у січні 2018 року, увазі присутнім запропонувала  начальник Ковельського управління  Державної казначейської  служби  Вікторія Цьомик . Зокрема, за січень 2018 року до зведеного бюджету Ковельського району  поступило офіційних трансфертів в сумі 20 509 148 гривень, в тому числі:

-        базова дотація – 521 000 грн.;

-        освітня субвенція – 1 716 000 грн.;

-        медична субвенція – 615 300 грн.;

-        дотація на утримання закладів освіти та охорони здоров’я – 248 100 грн.;

-        субвенції на надання  пільг та   субсидій  населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло, водопостачання і водовідведення, квартирної плати – 10 218 167 грн.;

-        виплати допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, на дітей сиріт тощо – 6 013 864 грн.;

-        субвенція на отримання об’єктів спільного  користування – 170 200 грн.;

-        іншої субвенції  - 654 017 грн.

Касові видатки по поданих платіжних документах проведені в повному обсязі і становлять по загальному та спеціальному фондах зведеного бюджету Ковельського району – 21 553 156, 16 грн.

Ще одним з питань порядку денного оперативної ради – інформація щодо діяльності відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації за 2017 рік та відповідно про стан реалізації державної інформаційної політики в районі. 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»