участь у щотижневій оперативці

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.10 червня 2019 року голова Ковельської  районної  ради Андрій Броїло  взяв участь у оперативні щотижневій нараді, під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Козака.

Під час засідання начальник управління фінансів райдержадміністрації проінформувала  про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 5 місяців 2019 року. У відповідності до інформації, за вищевказаний період до загального фонду місцевих бюджетів району надійшло 9, 5 млн. грн. власних доходів, перевиконання становить 1млн. 350 тис. грн., або ж 116,6%.Наразі виконані усі місцеві бюджети, окрім бюджету Доротищенської сільської ради, недобір становить – 12 тис. 600 грн. Районний бюджет виконаний на 111,6 відсотки, перевиконання становить – 414 700 тис. грн. Загалом, власні доходи місцевих бюджетів району зросли у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 121%.

За інформацію начальника Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фондуСвітлина від Ковельська районна державна адміністрація. України Інни Самолюк з 1 липня 2019 року на пенсіонерів чекає черговий перерахунок пенсій у зв’язку з підвищення прожиткового мінімуму для непрацездатних. А це у свою чергу – збільшення мінімальної пенсії пенсіонерам, що мають необхідний стаж, до 1564 грн. 

Серед обговорюваних питань: підготовка порядку денного наради із селищними, сільськими головами, що відбудеться на поточному тижні; участь посадовців райдержадміністрації у заходах з підготовки та відзначення в районі Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, Дня державної служби, Дню вшанування пам’яті жертв розстрілу в’язнів тюрем, Дня Конституції України; участь керівництва району у міжвідомчій комісії з питань оздоровлення, що відбудеться 11 червня на базі закладу оздоровлення і відпочинку «Оберіг». (за матеріалами райдержадміністрації).

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.В свою чергу голова Ковельської районної ради Андрій Броїло повідомив, що з 20 червня розпочинають свою роботи постійні комісії районної ради щодо обговорення питань порядку денного чергової 25 сесії,  засідання якої заплановано на 27 червня 2019 року.  

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»