участь у одноденній фаховій майстерні

Сьогодні голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, начальник відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради Олена Ждань, депутати Ковельської  районної ради Аркадій Степанюк, Георгій Корнієвський  взяли участь в одноденній фаховій майстерні на тему: «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика», яка відбулася в прес – центрі Волинської обласної ради.

Таку фахову майстерню для представників обласної та районних рад було проведено за реалізації Проекту  «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні » (ПУЛЬС),  що впроваджується  Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних  та обласних рад за фінансової підтримки USAID.

В ході заходу було обговорено особливості формування та виконання місцевих бюджетів, фінансові переваги та додаткові ресурси для ОТГ, а також основні засади формування місцевих бюджетів на 2018 рік, передача,  облік та використання земель сільськогосподарського призначення в ОТГ.

Досить дискусійним стало обговорення питання децентралізації на Волині, зокрема, об’єднання сіл, селищ в ОТГ.  В свою чергу голова районної ради Андрій Броїло довів до відома учасникам  заходу інформацію про особливості створення ОТГ в Ковельському районі.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»