Участь у нараді

Сьогодні голова Ковельської районної ради Андрій Броїло , заступник голови районної ради  Олександр Пасенковський , депутати Ковельської районної ради разом з головами сільських, селищних рад Ковельського району взяли участь у нараді голови райдержадміністрації Віктора Козака, засідання якої відбулося в читальному залі Центральної районної бібліотеки.

В ході наради було обговорено ряд важливих для життєдіяльності Ковельщини питань, а саме:

  1. Перспективи будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання доріг загального користування місцевого значення та комунальної власності. Щодо розгляду цього питання голова районної ради Андрій Броїло повідомив присутнім, що у лютому 2018 року відповідно до листа Волинської обласної ради  про надання пропозицій щодо доріг загального користування місцевого значення та комунальної власності ремонт яких доцільно здійснити у 2018 році за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України за програмою 3131090, та за пропозиціями сільських, селищних голів на розгляд спеціальної тимчасової комісії обласної ради було надіслано перелік  доріг загального користування місцевого значення та комунальної власності Ковельського району.
  2. Про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування .

Серед низки інших питань, що були запропоновані для розгляду присутнім в ході наради, голова районної ради Андрій Броїло зупинився на обговоренні питання об’єднання територіальних громад. Адже в Ковельському районі ще триває реформа децентралізації. Також Андрій Петрович розповів про свій робочий візит  на територію Сошичненської сільської ради Камінь – Каширського  району, під час якого разом з експертами Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування  мав можливість  взяти  участь у зборах щодо об’єднання  сіл, селищ району.

Андрій Броїло також зауважив, що  децентралізація – це не просто об’єднання територій. Її основний момент – це підняти активність мешканців села. Вони мають усвідомити своє місце у тій чи іншій громаді. Люди мають розуміти, що вони і є об’єднана громада. Саме від них все залежить і тільки  вони мають  вирішувати долю свого населеного пункту.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»