участь голови районної ради у круглому столі

Сьогодні голова Ковельської районної ради Андрій Броїло взяв участь у круглому столі на тему «Формування нового районного (повітового ) поділу в Волинській області », що проходив у  культурному центрі «Passage Interdit» в м.  Луцьк.  Цей захід було організовано в рамках проекту «Підготовка та громадське обговорення обґрунтованої пропозиції нового районного (повітового) поділу всіх областей  в рамках реформи місцевого самоврядування України», що реалізується завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії. 

Учасниками дійства були: голова Волинської обласної ради Ірина Вахович, заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Валентин Цьось, голова Правління Центру політико – правових реформ Ігор Коліушко, керівник Інституту волонтерства та громадської співпраці Юлія Євпак, т.в.о. виконавчого директора Волинського регіонального відділення Асоціації міст України Мар’яна Конончук, радник з питань децентралізації Волинського Центру розвитку  місцевого самоврядування Оксана Урбан, консультант Волинського регіонального відділення Асоціації міси України з правових питань Валентин Малиновський, консультант Волинського регіонального відділення Асоціації міси України з бюджетних питань Василь Гром.

В ході бесіди вищезазначеної  тематики зустрічі,  голова Ковельської районної ради Андрій Броїло висловив свою думку щодо кількості  та конфігурації  районів у Волинській області. Детальніше про це можна побачити  та почути у інтерв’ю голови районної ради Андрія Броїла на телеканалі «12 канал» .

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»