У військовій частині А1547 відбулись урочистості з нагоди Дня захисника України

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Напередодні величних свят Дня захисника України, Дня Українського козацтва та 77-ї річниці створення УПА у військовій частини А-1547, яка розташована на території Поворської сільської ради відбулися урочисті заходи.
Привітати особовий склад військової частини завітали заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Аркадій Степанюк, Поворський сільський голова Сергій Семенюк, голова районної організації ветеранів України Валентина Січкар, представники Поворської ОТГ, духовенство.

Урочистості розпочалися Державним Гімном України та хвилиною мовчання вшанувалиСвітлина від Ковельська районна державна адміністрація. пам'ять земляків, які віддали своє життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

До захисників України звернувся  заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, який привітав від імені голови райради Андрія Броїла, депутатського корпусу з величним національним святом - Днем захисника України -   мужніх оборонців та визволителів рідної землі. «Це свято об'єднує країну, закликає всіх до згуртованості перед сучасними викликами і загрозами. В боях за Батьківщину наші співвітчизники заслужено здобули славу неперевершених воїнів. І саме в цей день ми вшановуємо мужність і героїзм наших захисників незалежності і територіальної цілісності України, військові традиції та перемоги українського народу», - зазначив Олександр Сергійович. А також побажав усім міцного здоров'я, миру, сімейного затишку та добра.

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Під час урочистостей присутні мали нагоду переглянути тематичну мультимедійну презентацію.

 Учасники зібрання поклали квіти до місця поховання та пам’ятного знаку із меморіальною дошкою Герою Ковельщини Миколі Яворському, який вiддaв свoє життя зa Україну.

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Джерело : http://koveladm.gov.uaСвітлина від Ковельська районна державна адміністрація.Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»