Слово єднає

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.«Найвищий для мене чин – це Книга. Та книга, де букви, як і трава, мають свою барву і свій пахощ…. Треба перейти всі раї і пекла земні перед тим, як узятися за перо. Аби писемне слово було світлою тінню того Слова, що було справіку. І смисл усякого письма в тому, щоб укріпити в людності дух доброчесності – найбільше з благ. Щоб покликати людину на проблиск світла в темноті », - так про себе зазначив Мирослав Дочинець, лауреат Шевченківської премії, письменник і журналіст. 

Днями голова Ковельської районної ради Андрій Броїло мав  нагоду відвідати літературну зустріч із цим закарпатським письменником, журналістом, видавцем, володарем Шевченківської премії Мирославом Дочинцем. До Ковеля  пан Мирослав завітав вже вдруге. Обидві літературні бесіди організувала Ковельська  центральна районна бібліотека.

Того дня, на зустрічі з письменником яблуку ніде було впасти, гості з нетерпінням чекали Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.на автора двадцяти книг – «Він і вона», «Краєвид із жінкою», «Хліб і шоколад», «Руки і душа», «Лис», «Дорога в небо – до людей», «Булава і серце», «Місячна роса», «Вічник», «Криничар», «Горянин», «Світован», філософсько-психологічних заповітів карпатського мудреця «Многії літа. Благії літа», що стали українським народним бестселером. Адже, яскраві особистості та їхні влучні сентенції рясніють у кожній книжці письменника, пробиваючи шлях до читачів різного віку та соціального статусу.

Після знайомства з автором, перейшли до обговорень.

На думку, голови районної ради  Андрія Броїла, живе спілкування з автором – це суцільні афоризми, які хочеться занотовувати, а його творчість легка, невимушена, справжня, духовна й філософська. Його книги читаються легко і не без задоволення.

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Впродовж  усієї зустрічі  письменник не втомлювався повторювати про талановиту молодь, про багатство української землі, про інтелект української нації, про європейське майбутнє. І ще один цікавий факт: у сучасному світі нераціонального використання природних ресурсів усі книги Мирослава Дочинця та його видавництва друкують на папері із соломи, який виготовляють за спеціальною технологією. Тож ці еко-книги  – це не лише модний тренд, а й свідчення бережливого і відповідального ставлення до природи, втілення життєвої філософії  автора «людина- це складова природи».

 

 

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»