Щотижнева оперативна нарада

19 червня голова районної ради Андрій Броїло, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський взяли участь у щотижневій оперативній нараді, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Козак. Під час наради керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ району звітувалися про проведену роботу за минулий тиждень та проблеми, які виникають у ході їх виконання.

З інформацією про надзвичайні ситуації в районі та заходи з їх ліквідації виступив начальник Ковельського районного відділу УМНС України у Волинській області Олександр Капець.

Начальник відділу освіти райдержадмістрації Ірина Ревейчук проінформувала присутніх про хід оздоровлення та відпочинку дітей Ковельщини і Луганщини в ПЗзОВ «Оберіг».

Про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 12.06.2017 р. № 293 про затвердження плану заходів з координації роботи служб, структур та організацій незалежно від їх відомчого підпорядкування, задіяних у запровадженні безвізового режиму, на період з 11 червня до 12 липня 2017 року доповіли начальник відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Ольга Чайка та провідний фахівець відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації Олена Олексюк.

По завершенні щотижневої оперативної наради голова районної ради Андрій Броїло,  заступник голови районної ради  Олександр Пасенковський взяли участь в оперативній нараді, що відбулась в режимі відеоселекторного зв’язку, яку провів голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.
В ході наради  були розглянуі питання:

1. Про вжиті заходи щодо попередження пожеж в екосистемах (ліси, торф'яники) під час пожежонебезпечного періоду 2017 року;

2. Про організацію  оздоровлення і відпочинку дітей області у літку 2017 року;

3. Завдання голови обласної державної адміністрації щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності області на поточний тиждень.

За підсумками обох нарад окремим керівникам відповідних служб, представникам підприємств, організацій, установ району були дані відповідні доручення щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району на поточний тиждень.

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»