Шановний Миколо Григоровичу, працівники і ветерани редакції, дописувачі та шанувальники «Вістей Ковельщини»!

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Ковельська районна рада  та Ковельська районна державна адміністрація  щиро вітають вас із 80-ю річницею від дня заснування районної газети — популярного видання про славетну Ковельщину, про її самобутню історію та сьогодення, духовність, культуру і високу моральність простих трударів і відомих земляків. Громадсько – політична газета «Вісті Ковельщини» має особливу популярність, адже вона віддзеркалює життя рідного краю, пише про людей, яких знаєш, про поселення, - де бував, про трудові колективи, робота яких завжди на видноті, бо вона — своя і вона найкраща. 

Щоденними зусиллями вірних своєму журналістському обов'язку працівників редакції, громадських дописувачів на її сторінках творилася історія нашого району, закладався надійний фундамент у майбутнє. Всі ці роки свобода слова, формування почуття патріотизму, любові до рідної мови були визначальними пріоритетами у редакційній роботі. Головні віхи історії — воєнні лихоліття, пекельна Чорнобильська трагедія, утвердження нової Української держави, Революція Гідності і війна Сході — газета прожила разом із жителями району. Запорукою успіху видання є ваші журналістська мудрість, патріотизм, виняткова відповідальність і професійність, талант, одержимість, сила духу, гарячі серця та неспинне бажання чесно служити людям.
Упевнені, що й надалі обрані газетою демократичні чесноти, самовіддане служіння своїм землякам, неспинне прагнення змінювати життя у районі на краще залишатимуться домінуючими орієнтирами для журналістів видання, численного активу громадських дописувачів і передплатників, а також: усіх жителів району, хто звик звіряти своє життя із «Вістями Ковельщини».
Ми щиро дякуємо за співпрацю і бажаємо всім Вам міцного здоров'я, творчого неспокою, непохитності у досягненні задумів та планів в ім'я розбудови рідної Ковельщини. Щастя у Ваших сім’ях, радості від життя, добра, мирного неба, благополуччя і Божого благословення усім Вам!

З повагою, 

Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради

Роман Кульцман,перший заступник голови Ковельської райдержадміністрації

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»