Шановні жителі Ковельщини - віряни римо-католицького обряду!

Картинки по запросу фото до свята пасхиБожою милістю цього річ Ви першими маєте гарну нагоду зустрічати празник всіх празників і торжество всіх торжеств – Воскресіння Христове.
Тож від імені Ковельської районної державної адміністрації та Ковельської районної ради сердечно раді вітати Вас натхненними і незмінно величними словами великоднього благовістя: «Христос Воскрес!».

З нагоди Величного Свята Воскресіння Христового прийміть найщиріші побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту!
Сердечно бажаємо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Ваші родини, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.
Бажаємо усім радісного Великодня, доброго здоров’я, примноження любові, родинного затишку, злагоди у відносинах з ближніми. Усім нам і цілій Україні – близької перемоги та справедливого миру! З Божою поміччю український народ подолає агресора, який з війною прийшов у наш дім, і ми вийдемо переможцями з нинішніх випробувань. Адже на боці України є правда, а там де правда – там Бог і перемога. 
Тож нехай Господь Бог не обходить усіх нас своєю милістю і дарує мир кожній душі, кожному дому і нашій неньці Україні.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради

Віктор Козак, голова Ковельської районної державної адміністрації
 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»