Шановні жителі Ковельщини!

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого національного свята - Дня Незалежності України.

28 років відділяє нас від того знаменного, історично важливого дня, і за цей період наша держава переживала різні часи. Нелегко їй і сьогодні, адже доводиться не лише дипломатично, але й зі зброєю в руках боронити вимріяну і вистраждану народом незалежність від імперіалістичних ворожих зазіхань Російської

Федерації. Але ми впевнені: і ці випробування ми пройдемо гідно й обов’язково переможемо, адже правда на нашому боці.
Саме тому, День Незалежності України – це також свято пам’яті про цілі покоління українців, що творили націю і боролися за її державність, це шана та невимовний біль за загиблими Героями Небесної сотні, воїнами АТО-ООС. Борців за волю та незалежність України всіх часів об’єднує незламна сила духу, хоробрість, сміливість та щира і впевнена віра у майбутнє своєї країни. Тож, у пам'ять про них і задля нашого з вами майбутнього, маємо бути гідними громадянами своєї держави і робити все від нас залежне задля її розвитку і процвітання.

Цього світлого, наповненого гордістю і духом патріотизму дня, хочемо побажати усім вам щасливого майбуття, міцного здоров’я, натхнення і сил задля творення корисних справ, упевненості у завтрашньому дні, і найголовніше - миру для нашої рідної України! Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою,

Андрій Броїло, голова районної ради,

Роман Кульцман, перший заступник голови районної державної адміністрації.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»