Шановні жителі Ковельщини!

Світлина від Ковельська районна державна адміністрація.22 травня 2014 року – це був «чорний четвер» для Збройних Сил України, для волинян, для Ковельщини, чорний день для усього українського народу. 
Того весняного, погожого ранку, о 04.30, ворог обстріляв блокпост українських військовослужбовців 51-ої окремої механізованої бригади, розташований неподалік міста Волноваха Донецької області. Проросійські терористи вели масований вогонь зі стрілецької зброї, протитанкових гранатометів, кулеметів, мінометів, ПЗРК та кидали ручні гранати по табору сил АТО, працювали снайпери.

Втрати у бою під Волновахою ЗСУ стали найбільшими від початку АТО та найбільшими за історію української армії до того часу. За повідомленням Міністерства оборони України, сепаратисти мали на меті прорвати кільце сил АТО, однак українським військовим вдалося відбити атаку та втримати контроль над блокпостом.
Лише 20 хвилин бою і вісімнадцять молодих, дужих волинян пішли із життя, серед них - Леонід Полінкевич, Володимир Овчарук, Дмитро Йовзик, Микола Бондарук, Михайло Грицюк, Володимир Зарадюк, Віталій Ліщук, Вітайлі Маринич, Віталій Махновець, Андрій Нечипорук, Леонід Озеранчук, Павло Попов, Володимир Прокопчук, Дмитро Шкрібляк, Любомир Кузьмін, Євген Біда, Михайло Рибак і наш земляк ковельчанин - Олександр Артемук.
Навряд чи хтось з них думав, що їх життя обірветься так раптово і так далеко від рідного дому, що нездійсненними залишаться їхні мрії, без батька осиротіють діти, без надійного і міцного плеча залишаться молоді дружини, не почують більше теплого слова вмить посивілі матері.
У цей скорботний день Ковельська районна державна адміністрація та Ковельська районна рада висловлюють глибоке і щире співчуття рідним і близьким загиблих воїнів, ми схиляємось у журбі перед батьками, які виховали справжніх Героїв.

Шановні земляки, де б не були ви сьогодні, в родинному колі чи в далекій дорозі, згадайте тих, хто дав нам можливість зустріти цей день. Згадайте, якою ціною нам дістається кожна хвилина життя. Згадайте поіменено 18 молодих волинських хлопців, що в одну мить завершили свій земний шлях і на вічно стали Героями своєї країни.

Ми закликаємо усіх вшанувати світлу пам'ять воїнів - волинян хвилиною мочання та щирою молитвою, при можливості принести квіти до їх могил та стел пам'яті воїнів АТО, побувати в родинах загиблих. 
Вічна пам'ять загиблим під Волновахою Героям, шана тим, хто вижив у цьому пеклі війни, Слава Україні! Героям Слава!

Із скорботою в душі,

Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради

Віктор Козак, голова Ковельської райдержадміністрації

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»