Шановні жителі Ковельщини!

   ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу фото з днем вишиванки Прийміть найщиріші вітання з Днем вишиванки – чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури.

    День вишиванки – чудове, самобутнє свято української культури. Вишиванка завжди була і залишається українською святинею, яка  символізує в собі високу мудрість, духовне багатство та зв'язок поколінь.

День вишиванки відзначають не лише в Україні, а й у більш, ніж 50 країнах світу, адже, у  2014 році свято вийшло за межі нашої країни і стало Всесвітнім Днем Вишиванки.

Вишиванка стала не лише ідентифікатором нашої країни, а й надзичайно красивим та ошатним вбранням для багатьох людей.

       Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, бо  свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом. Це символічна річ для кожного з нас!

Кожен регіон України – незрівнянний у техніці виконання унікальних вишиванок. Кожна майстриня з різних місцевостей по різному використовували техніки вишивки, а особлива відмінність полягала саме в орнаментах. В кожній області можна прослідкувати свої, неповторні вишиванки.     У кожному символі – пташці чи квітці, в орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду.

Ковельська районна рада вітає  з Днем вишиванки та бажає усім зміцнення української ідентичності заради процвітання країни. Нехай це чудове свято зітре кордони й об'єднає українців по всьому світу!

З повагою,

Голова Ковельської районної ради Андрій Броїло

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»