Шановні працівники, ветерани житлово - комунального господарства та сфери побутового обслуговування!

   Картинки по запросу фото  Шановні працівники, ветерани житлово - комунального господарства та сфери побутового обслуговування!Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - День працівників житлово - комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Немає іншої галузі яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя Ковельщини  без цілодобової роботи цих  служб. Працівники комунальних підприємств невтомно піклуються, щоб у домівках була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори і під’їзди. Саме на ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності Ковельщини. 

    Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, багополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі! Добробуту і достатку, впевненості в завтрашньому дні, злагоди, мирного неба та всіляких гараздів! І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

 

З повагою,

Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради;

Віктор Козак, голова Ковельської райдержадміністрації.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»