Шановні працівники та ветерани галузі охорони здоров’я Ковельшини!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Днем медичного працівника.

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія медичного працівника завжди була однією з найнеобхідніших і найшанованіших.

Шановні медичні працівники краю, висловлюємо Вам щиру вдячність за наполегливу працю і самовідданість обраній справі, у Ваших руках – здоров’я жителів Ковельщини, майбутнє нашого народу.

Ви рятуєте сотні життів на день.Ви супроводжуєте кожного з нас із народження, переживаєте разом із нами кожну хвилину хвороби, не жаліючи зусиль і часу, приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань, даруєте надію на одужання. Ваша професія сповнена доброти, гуманності, благородної місії, служіння в ім’я інших та відданості своїй справі.Нині особливих слів подяки заслуговують медичні працівники Ковельщини, яким довелось рятувати життя та відновлювати втрачене на полі бою здоров’я нашим військовослужбовцям на Сході України. Не забуваємо ми сьогодні і про ветеранів медичної галузі, які свої знання, досвід, вміння віддали задля життя і здоров’я людей.Велика усім Вам вдячність за людяність і співпереживання. Нехай сторицею повертається до Вас добро, дароване людям! Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Бажаємо Вам та Вашим сім’ям міцного здоров’я, спокою й достатку, радості в кожній миті буття, світлої долі, успіхів та подальших професійних здобутків!

 

З повагою, 
Андрій Броїло - голова Ковельської районної ради,
Віктор Козак - голова Ковельської райдержадміністрації.
 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»