Шановні освітяни Ковельщини!

Привітання з Днем працівників освітиПрийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників освіти.

Це свято вшановує інтелект, професіоналізм, людяність, відкритість душі та безмежну любов до дитини, яку Ви ведете від дитинства до зрілості, крізь закономірні або неочікувані життєві труднощі. 

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, духовними цінностями. Завдяки Вам діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Вашими зусиллями твориться майбутнє нашої держави. Щиро дякуємо Вам за мудрість, професіоналізм та наполегливість - невтомну працю на освітянській ниві. Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої справи. Хай кожен день повниться радістю та новими перемогами, а серця зігріваються щирою вдячністю Ваших вихованців та їх батьків. Бажаємо Вам, дорогі освітяни, миру та злагоди, міцного здоров’я, родинного затишку, невичерпної життєвої енергії, подальших успіхів у Вашій благородній педагогічній діяльності!

З повагою,

Андрій Броїло, голова районної ради

Роман Кульцман, перший заступник голови районної державної адміністрації

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»