Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Щороку 14 грудня ми вшановуємо героїв-ліквідаторів найбільшої техногенної катастрофи у світі – аварії на Чорнобильській АЕС, що залишила на тілі України незагоєну рану.
Так судилося, що саме ліквідатори самовіддано, жертовно і без примусу ступили в ядерний вогонь і першими взяли на себе приборкання радіаційної стихії та ціною свого життя і здоров’я захистили рідну землю і весь народ.

Низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємось тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом - зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав
Ці люди – справжні герої, які на все життя стали нам рідними і близькими. А ті, хто відійшов у вічність, залишаються у наших серцях.
Щиросердно дякуємо ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС за їхній подвиг, бажаємо здоров'я, благополуччя, мирного неба та довгих років життя!

З повагою,

Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради

Віктор Козак, голова Ковельської РДА

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»