Шановні краяни!

Картинки по запросу День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Щороку цього дня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горе, смерть, найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – такими є наслідки усіх воєн в історії людства.

шановніСьогодні, ми дякуємо тим, хто вижив у цьому пеклі попри все і дав життя наступним поколінням. Вшановуємо земляків, які не повернулися з поля бою, загинули в своїх домівках під час військових зіткнень противників, які пережили війну і відійшли у вічність у мирний час. 
Нині, потерпаючи від військової агресії Росії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Наші мужні герої, зі зброєю в руках, захищають державні кордони, свободу свого народу, його демократичний вибір і цінності від загарбницьких планів північно-східного сусіда. 
Щиро віримо, що Україна здобуде омріяний мир, адже правда на нашому боці! Вічна пам'ять полеглим на полі бою воїнам, які виборювали його у всі часи ціною власного життя! Низький уклін ветеранам! Слава Україні та її героям! Ніколи знову!

З повагою,

Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради,

Віктор Козак, голова Ковельської районної державної адміністрації.

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»