Шановні державні службовці та ветерани державної служби!

Картинки по запросу фото з днем державної службиЩиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем державної служби! Побудова сучасної та ефективної держави, яка б відповідала європейським стандартам, неможлива без побудови прозорої та ефективної системи державного управління, а також професійної, результативної та політично нейтральної державної служби. Ефективна державна служба - це не лише необхідна умова прогресу українського суспільства, а й важливий чинник утвердження в Україні Європейських стандартів життя.

Вітаємо усіх державних службовців Ковельщини - потужний колектив професіоналів, котрі забезпечують високоорганізований, демократичний, правовий, і результативний розвиток рідного краю з професійним святом. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

Бажаємо усім міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та Ковельщині, нових здобутків в ім’я великого майбутнього України. Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Сердечно зичимо Вам і Вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та мирного неба. Нашій Україні – миру і процвітання!

Слава Україні!

З повагою,

Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради,

Віктор Козак, голова Ковельської районної державної адміністрації.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»