Шановні, чарівні, любі, милі й привітні жінки!

Так уже повелося: все найсвітліше, що є у нашому житті, – щастя, радість, кохання – пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. Тому від щирого серця прийміть найщиріші вітання з прекрасним святом Весни, Любові, Краси – Міжнародним жіночим днем! Кожна жінка це - неповторна квітка в саду життя.
Жінка, як природа, милує око, дарує красу, дає життя. Але, як і природа, сильна.   Сучасна жінка – не лише уособлення ніжності, тепла й любові. Прекрасна половина – лідери, політики, державотворці та професіонали справи. Жінки – у лавах Української армії, у волонтерських рядах. При цьому їм вдається вправно тримати ще й домашній тил: бути турботливими матерями, люблячими дружинами, вірними друзями.
Зичимо, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно й затишно. Нехай буде більше посмішок на ваших обличчях і безхмарних весняних днів у житті. Щастя Вам, нев’янучої молодості і краси, надії і любові, добра і сонця у ваші родини і серця. Міцного здоров’я Вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині українського роду!
 
З повагою,
Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради,
Віктор Козак, голова Ковельської районної державної адміністрації

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»