Шана живим та полеглим

11 жовтня голова Ковельської районної ради Андрій Броїло та директор міськрайонного центру зайнятості Ігор Приймак та окремі  працівники підвідомчих їм установ  провели   своєрідну акцію  спрямовану на догляд  і збереження військових меморіалів та пам'ятників.

Головна ідея заходу полягала в тому, щоб силами колективів двох організацій, зокрема працівників виконавчого апарату Ковельської районної ради та  міськрайонного центру зайнятості   провести прибирання,  благоустрій пам’ятників напередодні святкування  75 річниці утворення УПА, Дня Українського Козацтва, а також великого церковного свята Покрови. Варто зазначити, що для підтримки таких споруд часто не потрібні великі фінансові вкладення. Головне - це бажання за ними доглядати та докласти власні руки і серце для підтримання пам’ятників і меморіалів у належному стані. Тому спільними зусиллями було впорядкувано територію біля пам’ятного комплексу «Борцям за волю і незалежність України» в с. Скулин.

Не було жодного разу, коли будучи на території села Скулина, голова Ковельської районної ради  Андрій Броїло не згадав  за видатну жінку нашої Ковельщини, зв’язкову УПА Ганну Зелену.  Разом з директором міськрайонного центру зайнятості  Ігорем Приймаком  керівництво Ковельської районної ради відвідали пані Ганну, вручивши  гостинці до свята, що наближається, а також   провели прибирання її прибудинкової території .

Користуючись нагодою присутні поспілкувалися з колишньою упівкою, яка в  свою чергу розповіла про свій життєвий шлях  та боротьбу повстанців за незалежність української  держави.

Ті, хто вперше побачив і почув Ганну Зелену були вражені її розповіддю  та особливо тим, що не зважаючи на свій поважний вік, колишня зв’язкова енергійна і молода душею.

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»