СЕСІЯ ГОЛОБСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

11 січня 2018 року голова Ковельської районної ради Андрій Броїло взяв участь  в роботі 37  сесії Голобської селищної ради, засідання якої  провів очільник місцевої ОТГ  Сергій Гарбарук. Особливість проведення саме цього сесійного засідання селищної ради полягала  в тому, що  в порядку денному роботи цього органу місцевого самоврядування  були такі питання, як визнання повноважень депутатів Голобської селищної ради та покладання обов’язків старости.

З розгляду вищезазначених питань були прийняті відповідні рішення, а саме новообраними депутатами стали 3 самовисуванці – представники громади Радошинської сільської ради: Рижко Володимир Вікторович, Кондратюк Василь Миколайович  та Юрчик Юрій Миколайович, а виконання обов’язків старости сіл Радошин, Битень,  Байківці та Мар’янівка  було доручено виконувати колишньому Радошинському сільському голові Дмитру Ковгану. В продовженні пленарного засідання депутати місцевої ради заслухали  ряд  інших питань порядку денного, з розгляду яких були прийняті відповідні рішення. В питанні «Різне» слово для виступу мав голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, який в свою чергу привітав новобраних депутатів ради з набуттям повноважень повноправних представників територіальної громади.

Також Андрій Петрович від імені депутатського корпусу Ковельської районної ради подякував Дмитру Дмитровичу Ковгану за його багаторічну роботу на посаді Радошинського сільського голови і запевнив, що районна рада та її виконавчий  апарат  і надалі будуть підтримувати співпрацю з усіма посадовцями та депутатами Голобської ОТГ.

 

 

 

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»