семінар “Альтернативна енергія. Досвід впровадження та використання на озері Світязь”

Світлина від Ковельська районна рада.В умовах енергетичної кризи та постійного росту тарифів на енергоносії весь світ все частіше звертається до альтернативних можливостей отримання тепла та енергії. 

         9 серпня на березі мальовничого озера Світязь в таборі «Супутник» відбувся семінар «Альтернативна енергія : досвід, впровадження та використання», участь у якому взяв голова районної ради Андрій Броїло.

Світлина від Ковельська районна рада.         Організатором цього заходу виступила компанія «Спеціалізовані Енергетичні Технології», яка активно працює в напрямку інформаційно-роз’яснювальних робіт, щодо використання екологічно чистих енергозберігаючих автономних систем опалення, енергопостачання та гарячого водопостачання.

На  початку семінару всіх  присутніх привітав регіональний радник Програми підтримки зеленої модернізації української економіки Німецького товариства міжнародного співробітництва (Giz) ГмбХ   Ганс-Йорк Дітше. Він розповів про діяльність своєї організаціСвітлина від Ковельська районна рада.ї, яка спрямована на підтримку здатності місцевого самоврядування, впровадження заходів з енергоефективності, надання технічної, консультаційної підтримки, а також сприяє у доступі до фондів та кредитних ліній для фінансування заходів з енергоефективності. Ганс-Йорк Дітше також висловив сподівання, що проведене навчання сприятиме успішному поширенню ідеї створення мережі енергоефективності та відповідногo діалогу в Україні.

Організатори заходу розповіли про готові рішСвітлина від Ковельська районна рада.ення для об’єктів різних форм власності з використанням сонячної енергії, про дохід від сонячних електростанцій, про кредит «Еко-енергія» на придбання та встановлення сонячної електростанції або теплового насосу, про «Зелений туризм» у Шацькому краї.

Також господарі розповіли  практичні заощадження та реальні кроки щодо використання альтернативних джерел енергії, та свої поділилися планами в використанні  інших видів енергії. 

Як зазначили на завершення організатори семінару – проекти з відновлюваної енергетики це нові точки росту економіки, активізація роботи малого і середнього бізнесу, створення нових робочих місць, збільшення надходжень до бюджетів.

Усі учасники заходу отримали позитивні враження від проведеного семінару та об’єму отриманої корисної інформації, а це дозволить працювати з подвійною наполегливістю у напрямку відновлюваної енергетики.

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»