Рубрика "Наші депутати"

7 грудня в країні відзначають  День місцевого самоврядування. Напередодні цього свята на сторінках сайту Ковельської районної ради розпочинаємо  рубрику під назвою «Наші депутати», адже, жителі Ковельщини повинні знати про своїх народних обранців.

На сьогодні  депутатський корпус нинішнього скликання представлений професіоналамиКартинки по запросу "фото депутата Ковельської районної ради Тараса Оніжука" практично з усіх галузей життєдіяльності громади, це і педагоги, і медики, і будівельники, і представники галузі сільського господарства,  культури, підприємці, члени громадських організацій і т.д.. Надзвичайно приємно, що в районну раду прийшли саме ті депутати, які хочуть і можуть працювати. Звичайно, що служіння народу  - тягне за собою велику відповідальність. Адже, саме на народних  обранців  рівняються, бо це ті, хто завоював авторитет у жителів певної  громади.  Тож кожен вчинок, дія, слово під прицілом кожного виборця, який у свій час підтримав того чи іншого кандидата у депутати.

Картинки по запросу "фото депутата Ковельської районної ради Івана Абрамчука"Сьогодні хотілося в першу чергу розповісти про  тих депутатів, які у найскладніші для нашої країни та держави часи зі зброєю в руках захищали її територіальну цілісність на Сході України, а саме: капітан ЗСУ, офіцер відділення комплектування Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату Волинської області Іван Абрамчук та старший сержант, молодший інспектор прикордонної служби 2 категорії Тарас Оніжук.

Повернувшись з фронту, чоловіки, окрім роботи і домашніх справ не лишаються осторонь громадських проблем. Кожен, як може, допомагає своїм односельчанам, переймається питаннями екології, транспортної безпеки, дозвілля дітей тощо.

 

Тож сьогодні, шановні колеги,  прийміть найщиріші вітання з прийдешнім Днем Збройних Сил України та Днем Місцевого самоврядування та побажання здоров’я, добра та миру.

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»