Робочий візит

Щоби довгоочікувана школа у Білині, нове приміщення якої здали в експлуатацію наприкінці 2016 року, служила для тутешньої громади багато років, керівництво району докладає максимум зусиль з метою ліквідації окремих будівельних прорахунків, інших недоліків тощо, виявлених у функціонуванні школи, консолідуючи зусилля усіх причетних до реалізації проекту осіб, а також залучаючи додаткові ресурси.

Власне, наразі триває активна робота над гідроізоляцією підвалу закладу загальної середньої освіти «ЗОШ І-ІІІ ступенів» с. Білин, позаяк мало місце підтоплення підвального приміщення підземними та стічними водами.

Тож перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, а також голова районної ради Андрій Броїло, його заступник Олександр Пасенковський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук, у рамках робочого візиту, проінспектували хід робіт у згаданому закладі. Опісля безпосереднього огляду, також обговорили  із директором школи Світланою Степанюк низку інших господарських моментів у діяльності згаданого закладу.

Насамкінець посадовці оглянули шкільні приміщення та подвір’я, поцікавилися станом справ у рамках підготовки до нового навчального року.

Джерело: Ковельська РДА

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»