Робоча зустріч

Вчора, шостого червня 2018 року, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло зустрівся з провідним фахівцем з реалізації автомобілів Департаменту реалізації продукції підприємства ПрАТ «Автокраз» Юрієм Дейнекою.

В ході розмови Юрій Юрійович розповів, що холдингова компанія”АвтоКрАЗ” об’єднує 13 українських підприємств на чолі з Кременчуцьким автомобільним заводом. Основні напрямки роботи  - грузові автомобілі вантажопідйомністю 5-30 тонн, залізничні вагони, морські і річкові судна, нафтогазове устаткування, широка номенклатура  комплектуючих для автомобільного і залізничного транспорту.  А також    презентував на папері комунальну техніку КрАЗ.

В свою чергу Андрій Петрович повідомив, що Ковельською районною радою створене комунальне підприємство «Ковельрайкомунсервіс», яке розпочало свою роботу, пов’язану з організованим збором твердопобутових відходів з території Ковельського району.  Однак, підприємство поки ще немає своєї  власної техніки і це звісно, впливає на собівартость послуг, які надає КП. Тому районна рада зацікавлена у співпраці з вітчизняним товаровиробником у галузі автомобілебудування.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»