Робоча поїздка голови районної ради

Керівництво  Ковельської районної  ради продовжує здійснювати робочі візити в населені пункти району.  Вони спрямовані на ознайомлення з результатами реалізації проектів розвитку місцевого самоврядування та визначення пріоритетних проблем в населених пунктах Ковельщини.

Так, 16 квітня на території Любитівської сільської ради   із робочою поїздкою побував голова районної ради Андрій Броїло.

У рамках візиту Андрій Петрович разом з заступником голови ради Олександром Пасенковським у супроводі Любитівського сільського голови Віктора Павлова оглянули соціальне житло, на придбання якого було виділено 300 тис. грн. в розрізі співфінансування з районного та обласного бюджетів для дитини - сироти Білітюка Р.С.. відповідно до районної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28.09.2012 року №20/5.

Під час перебування на теренах Любитівської сільської ради, Андрій Петрович побував в  місцевій амбулаторії.  Голова  районної ради поцікавився проблемами його колективу, оцінив матеріально-технічну базу закладу, а також визначив пріоритетні питання, які потребують

першочергового вирішення.В продовженні візиту його учасники побували на території села Ворона та ознайомилися з роботою бюджетних установ, закладів торгівлі,  станом благоустрою, тощо.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»