Проводяться ремонтні роботи в районному інклюзивно-ресурсному центрі

Як відомо, наша країна є учасницею Конвенції про права осіб з інвалідністю та  відповідно до   ч. 2 ст. 24 Конвенції має зобов’язання стосовно того, щоб інваліди не виключалися із системи загальної освіти, а діти-інваліди – із системи безкоштовної та обов’язкової початкової або середньої освіти. Одними з перших кроків  - Постановою  КМУ від 12.07.17 р. №545 затверджено Положення про інклюзивно-ресурсний центр.

У відповідності до цієї  Постанови місцеві органи самоврядування зобов'язані створити центри з розрахунку один центр на 7 тис. дітей, які проживають на території об’єднаної територіальної громади (району), та на 12 тис. дітей, які проживають у місті (районі міста).

Ковельський район не виняток. За підтримки депутатів Ковельської районної ради на  двадцятій сесії районної ради було виділено кошти  для  створення на базі Колодяжненської сільської ради спільного районного інклюзивно-ресурсного центру,  який надаватиме  послуги дітям з особливими освітніми потребами Ковельського району  за адресою м. Ковель, вул. Мечнікова,2.

Тому вчора голова районної ради Андрій Броїло та його заступник Олександр Пасенковський проінспектували хід виконаних робіт в приміщенні районного Центру.  Під час огляду класних кімнат, Андрій Броїло зазначив, що всі зусилля покладені на те, що приміщення  для інклюзивно-ресурсного центру  буде пристосоване для дітей з особливими освітніми потребами відповідно до вимог законодавства, у тому числі державних санітарних норм і правил та державних будівельних норм.

За цією адресою розміщена філія ЦРБ, тому посадовці, користуючись нагодою, ознайомились також і з роботою цієї установи.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»