Пролунав останній дзвінок

Ось і промайнув ще один навчальний рік. Зранку, 25 травня, в усіх школах Ковельщини пролунав останній дзвінок, який сповістив школярів про початок літніх канікул, а випускників покликав у доросле життя.

9 місяців шкільного життя Доротищенської ЗОШ І – ІІ ст.. промайнули, як один день.  І от  сьогодні з нагоди Останнього дзвоника на  подвір’ї школи с. Доротище відбулася урочиста лінійка.

Весь рік педагогічний колектив, учні продуктивно працювали. За цей період школярі освоїли вершини знань, вчилися  хорошим манерам. Стали активними учасниками і переможцями різних конкурсів, олімпіад.  На свято «останнього дзвоника»  був запрошений  і голова Ковельської районної ради Андрій Броїло.

В Доротищенській ЗОШ І – ІІ ст.. панувала святкова, урочиста атмосфера: море квітів, різнокольорових кульок, усміхнені і трішки схвильовані обличчя школярів, вчителів та батьків. Традиційно розпочались урочистості зі  звучання Державного гімну України та вшанування хвилиною мовчання  воїнів, що загинули в зоні АТО.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова Ковельської районної ради Андрій Броїло. Сьогодні на цьому святі він не тільки керівник органу місцевого самоврядування, а й батько діток, що навчаються в цій школі.

Андрій Петрович у своєму виступі зазначив, що завершення навчального року для кожного учня - це чергова сходинка до вершини знань, адже,  Країна Знань перегортає ще одну сторінку цього освітянського літопису. А також, відзначив злагоджену, професійну роботу колективу школи, подякував вчителям за знання і любов до дітей, а школярам  побажав  шанувати вчителів, батьків, любити рідний край та яскравих, незабутніх канікул.

Впродовж усього свята  цього дня в школі панував святковий настрій. Лунали слова щирих привітань, нагороджували найздібніших учнів, а натомість, школярі підготували дивовижні виступи.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»