Продовжили свою роботу постійні комісії районної ради

Сьогодні свою роботу  з розгляду проектів рішень 23 сесії районної ради розпочала постійна  комісія з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту  населення, у справах сім’ї,   молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту.

Засідання провів голова комісії Василь Олексюк. Із дев’яти депутатів – членів постійної комісії - на засідання прибуло шість, що забезпечило легітимність його проведення, а саме: Дмитро Матвіюк, Олена Оришкевич, Федір Вишневський, Валентина Саковська, Ольга Чепенюк, Микола Чуль.

В роботі постійної комісії взяли участь: Андрій Броїло – голова Ковельської районної ради, Віктор Козак – голова Ковельської райдержадміністрації, Олександр Пасенковський – заступник голови ради та інші запрошені. На порядку денному засідання було розглянуто наступні питання:

1.    Про звіт голови Ковельської  районної ради А.П. Броїла про роботу за період з листопада 2017 року по грудень 2018 року.

2.    Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року №18/7 «Про районний бюджет на 2018 рік».

3.    Про районний бюджет на 2019 рік.

4.   Звіт про виконання Програми соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28.11.2014 року №39/14.

5.   Про Програму соціального захисту населення Ковельського району на 2019-2022.

6.   Про інформацію управління соціального захисту населення Ковельської РДА про призначення житлових субсидій на зимовий період 2018-2019 років в Ковельському районі.

7.   Про затвердження Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на території Ковельського району на 2019-2020 роки.

8.  Про план роботи районної ради на 2019 рік.

9.  Про внесення змін до рішення районної ради від 27  вересня 2013 року №26/17 «Про затвердження переліку закладів культури базової мережі районного рівня».

10. Про передачу майна Ковельського районного будинку культури в комунальну власність Голобської селищної ради.

Окрім медичних питань та питань, що стосуються соціального захисту депутатами  - членами постійної комісії було підтримане, ініційоване  депутатом Олександром Титомиром Звернення районної ради до Митрополита Володимир – Волинського і Ковельського Володимира з проханням його участі у об’єднавчому Соборі.

Особливу увагу приділили розгляду  бюджетних питань, зокрема, детально оговорили кожну позицію змін, що вноситься до районного бюджету на 2018 рік, а також заслухали пропозиції  начальника фінансового управління Ковельської РДА Світлани Карпюк щодо  бюджету на 2019 рік.

Проте, всю роботу районної ради  за рік підсумував голова районної ради Андрій Броїло у своєму звіті за період роботи з листопада 2017 року по грудень 2018 року.

В ході плідної роботи на протязі трьох годин депутати – члени комісії ухвалили відповідні рішення.

 

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»