Продовження рубкики "Наші депутати"

Світлина від Елени Ждань.Сьогоднішню рубрику «Наші депутати» присвячую  жіночому колективу – депутаткам Ковельської районної ради сьомого скликання.

Серед  34 депутатів Ковельської районної ради жіночий колектив налічує тільки шість представниць чарівної статі, кожна з яких працює в різних сферах життєдіяльності. Серед них медики, вчителі, підприємці, аграрії.

Це  Тетяна Зінчук, Наталія Лисковець, Олена Оришкевич, Валентина Саковська, Ольга Чепенюк та  Наталія Шайнюк.

Звичайно, що сільське господарство – не жіноча справа, адже потребує сильної чоловічоСвітлина від Елени Ждань.ї руки. Проте, Тетяна Зінчук довела інше. Уже протягом багатьох років вона очолює  сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Вежа». Тетяна Василівна вже  вдруге обирається  депутатом  районної ради, а до того обиралась депутатом Сільцівської сільської ради,  та є членом постійної  комісії з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів. 

Світлина від Елени Ждань.Медичну галузь району серед депутаток райради представляють Наталія Лисковець та Ольга Чепенюк.  Наталія Василівна працює фельдшером Облапської амбулаторії загальної практики сімейної медицин,  також вдруге  обрана депутатом районної ради, є членом постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах  сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту.  ЇЇ основна робота тісно переплітається з депутатською діяльністю, адже, як перша професія так і покликання – служити народу.

Ольга Чепенюк  - ще одна депутатка райради, яка працює в сфері медицини за основним місцем роботи - завідуюча фельдшерського – акушерським пунктом  с. Байківці. Ольга Іванівна  була також депутатом Радошинської сільської ради п’ятого скликання. Наша депутатка, окрім того, що є матір’ю шістьох дітей,  є активною учасницею навчання Інституту Політичної освіти, Студій «Основа», постійно  бере участь у обговоренні питань життєдіяльності району. 

Олена Оришкевич та Валентина Саковська – представники освітньої галузі району.Світлина від Елени Ждань.

Олена Миколаївна Оришкевич  - вчитель історії  Опорного освітного закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» смт Голоби»,  керівник історичного музею при навчальному закладі. Учасник обласного конкурсу «Учитель  - року 2011» в номінації історія, учасник Міжнародного проекту «Захистимо пам’ять», фахових Міжнародних та обласних семінарів. В районній раді є секретарем постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї,  молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту.

Світлина від Елени Ждань.Членом вищезазначеної комісії є ще одна депутатка райради Валентина Миколаївна Саковська, яка на сьогодні працює  директором НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ» С. ВЕРБКА Ковельського району. 

Членом  постійної комісії з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в районній раді працюєСвітлина від Елени Ждань.  Наталія Шайнюк. Це і не дивно, адже, Наталія Володимирівна працює у сфері підприємництва, тому як не їй знати «ціну» грошам та вміти віднайти кошти для потреб району, бо саме на цю комісію та її учасників покладена відповідальна місія щодо розгляду бюджетних питань.  Вітаємо  прекрасну половину людства – наших депутаток з Днем місцевого самоврядування та бажаємо нев’янучої краси, міцного здоров’я та нових звершень.

Світлина від Елени Ждань.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»