проблеми громади

Сьогодні голова Ковельської  районної ради Андрій Броїло  провів зустріч з мешканцями Доротищенської громади.  За участю заступника голови районної ради Олександра Пасенковського, начальника управління Держгеокадастру  у Ковельському районі Волинської області  Андрія Олексюка, Доротищенського сільського голови Ніни Лукашик Андрій Петрович розглянув питання , що озвучили жителі сіл  Гішин та Доротище.

Окрім особистих проблем заявників, які потребували нагального вирішення, жителі цих сіл висловили одноголосний протест з приводу того, що міжміські автобуси, які проїжджають повз Гішин, не зупиняються громадянам, яким треба доїхати до міста Ковеля чи інших місць призначення. В зв’язку з цим, громадяни не можуть своєчасно прибути на роботу, доправити дітей до школи, садочка. Заслухавши думку кожного, хто звертався  під час особистого прийому, Андрій Петрович відповів на всі запитання, виклавши своє бачення у вирішенні цих питань.

Перебуваючи на території с. Гішин, керівник представницької влади району також побував у місцевій школі та ФАПі, де поспілкувався з їх працівниками.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»