Прийом громадян

17 жовтня  голова районної ради Андрій Броїло провів особистий прийом громадян, як це і передбачено в розпорядженні щодо графіку прийому громадян у Ковельській районній раді.

        В цей день на прийом до Андрія Петровича прийшли голова ГОІ «ДОБРОДІЯ В ДІЇ» Володимир Кравчук та його заступник Володимир Лисюк, які обговорили з головою районної ради сценарій та основні організаційні моменти проведення ІІ-го  відкритого районного фізкультурно-оздоровчого фестивалю «Перемагай себе» серед осіб з обмеженими фізичними можливостями.

За словами представників громадської організації ці спортивні змагання  служать найбільш ефективним засобом повернення людей з обмеженими можливостями до життя, відродження в їх серцях надії, віри, нового погляду на завтрашній день. Організатори погодили  порядок проведення церемонії нагородження, яка запланована після змагань.

Голова районної ради Андрій Броїло зазначив, що для учасників фестивалю  потрібно створити комфортну атмосферу для досягнення кращих результатів, у чому, зрештою, й полягає сенс суперництва і взаємоповаги, oскільки планується, що змагатимуться також учасники з Республіки Польща та Республіки Білорусь, тож дуже важливо прийняти по родинному цих спортсменів.

Також на прийом зверталися громадяни, які порушувалися питання призначення державної соціальної допомоги, надання грошової допомоги на лікування. Голова районної ради Андрій Броїло розглянув всі звернення і вислухав озвучені проблеми.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»