Представники влади району привітали працівників управління статистики у Ковельському районі з професійним святом

Представники влади району привітали працівників управління статистики у Ковельському районі з професійним святом5 грудня в Україні відзначається День працівників статистики, котрі в щоденній своїй діяльності збирають, опрацьовують, зберігають та аналізують статистичну інформацію, котра дає можливість розробляти перспективні плани, програми поступального розвитку усіх галузей життя.

Традиційно цього грудневого дня представники влади району вітають працівників управління статистики у Ковельському районі з професійним святом та, звісно, бажають гарних перспектив у трудовій діяльності. От тільки цього річ склалось зовсім не так, адже у відповідності до норм чинного законодавства управління статистики у Ковельському районі ліквідовується. Тому і професійне свято із ноткам суму.

«Життя продовжується. Це свято було і буде для нас професійним, адже для більшості членів колективу - це єдине місце роботи, одна життєва стежина, яка привела у місцеву статистику після завершення фахових вишів», - такими словами розпочала урочисте зібрання з нагоди професійного свята начальниця управління статистики у Ковельського району Тетяна Хомяк. Також Тетяна Антонівна розповіла про робочі  будні колективу, і про те, що попри складні реалії життя усі вони залишаються дружніми і з високим почуттям гордості і людського розуміння сприймають виклики сьогодення.

Щедрими на побажання міцного здоров’я, радості від життя і усіляких земних гараздів були вітання голови районної ради Андрія Броїла та першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана. Представники влади району подякували керівництву та працівникам управління за плідну і багаторічну діяльність в органах державної статистики та добросовісне виконання професійного обов’язку, а також вручили відзнаки районного рівня. Відтак, Почесною Грамотою Ковельської райдержадміністрації та Ковельської районної ради нагороджені: Наталія Пасочник, головний спеціаліст-економіст та Тетяна Бура, провідний спеціаліст-економіст управління статистики у Ковельському районі.

 

(за матеріалами Ковельської РДА)

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»