Працівники ветеринарної медицини відзначили професійне свят

Світлина від Ковельська районна рада.Традиційно в другу неділю серпня українські ветеринари відзначають своє професійне свято - «День працівників ветеринарної медицини».

Напередодні свята, 11 серпня працівників цієї галузі привітали голова районної ради Андрій Броїло, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман.

У своєму вітальному слові голова районної ради АндрСвітлина від Ковельська районна рада.ій Броїло висловив вдячність за самовіддану працю, вірність обраній професії. Андрій Петрович зазначив, що професія працівників ветеринарної медицини в усьому світі займає передові позиції в питаннях забезпечення епізоотичного благополуччя та безпеки харчових продуктів,тож нехай зусилля ветеринарів винагороджуються повагою і вдячністю краян, а районна рада, депутатський корпус докладе всіх зусиль для того, щоб підтримати цю галузь. Бажаємо щастя та міцного здоров’я, радості й благополуччя, добробуту та достатку вашим сім’ям».

До вітань приєдналися перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, начальник КовеСвітлина від Ковельська районна рада.льського міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Микола Король, подякували працівникам за  вагомий внесок у забезпечення ветеринарного благополуччя, безпеки району, області і країни в цілому.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини кращі представники галузі були відзначені почесними грамотами.Світлина від Ковельська районна рада.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»