Новини

Час пролетів швидко

19.07.2018 Новини районної ради

У позаміському закладі оздоровлення і відпочинку «Оберіг» закінчила роботу ІІ табірна зміна. Швидко для дітей пролетів двотижневий відпочинок.

Читати далі...

зустріч керівників району з сім’ями загиблих учасників АТО

19.07.2018 Новини районної ради

Питання підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції,  демобілізованих військовослужбовців завжди у полі зору керівників району. 

Читати далі...

охорона культурної спадщини

19.07.2018 Новини районної ради

Картинки по запросу фото про внесення змін до ЗУ про охорона культурної спадщиниВерховна Рада прийняла за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України з питань удосконалення системи охорони культурної спадщини".

Читати далі...

внесли зміни до Порядку вибору лікаря, що надає первинну медичну допомогу

19.07.2018 Новини районної ради

Картинки по запросу фото укладання договору з Ð»Ñ–ÐºÐ°Ñ€ÐµÐ¼Міністерство охорони здоров’я України внесло зміни до Порядку вибору лікаря, що надає первинну медичну до Читати далі...

Спортивні змагання з БОЧА у колі друзів

19.07.2018 Новини районної ради

В рамках проведення Року БОЧА на Волині 16 липня громадська організація “Асоціація осіб з інвалідністю “ДОБРОДІЯ В ДІЇ” відвідала християнский відпочинок “Єдність” та провела фізкультурно-оздоровчу гру з БОЧА. Щорічно, вже багато років поспіль,  влітку,  в урочищі Фасти, християнский відпочинок “Єдність” збирає чимало людей з особливими потребами для відпочинку на природі, для спілкування одне з одним біля вечірнього вогнища, спілкування на біблійні теми та багато іншого.

Читати далі...

Про результативність соціального партнерства з органами місцевого самоврядування для сприяння зайнятості говорили на нараді в КМЦЗ

18.07.2018 Новини районної ради

Вчора, 17 липня 2018 року, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло взяв участь  у нараді директорів міськрайонних центрів зайнятості, філій Волинського обласного центру зайнятості на тему «Результативність соціального партнерства з органами місцевого самоврядування для сприяння зайнятості», що відбулася в приміщенні Ковельського міськрайонного центру зайнятості.

Читати далі...

Чи буде в тойкуті ОТГ?

17.07.2018 Новини районної ради

Сьогодні питання децентралізації влади у всіх на слуху. Громадам обіцяють більшу фінансову незалежність, можливість і спроможність розв’язувати свої проблеми, але й покладають на них велику відповідальність. Варто зазначити, що кожна реформа – це ризик, випробування.

Читати далі...

Особистий прийом громадян

17.07.2018 Новини районної ради

Якісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них – це моменти, яким приділяється постійна увага голови Ковельської районної ради Андрія Броїло. Сьогодні, 17 липня,  Андрій Петрович провів черговий прийом громадян з особистих питань.

Читати далі...

Урочистості з нагоди професійного свята бухгалтерів і аудиторів

17.07.2018 Новини районної ради

 16 липня 2018 року голова районної ради Андрій Броїло та  голова райдержадміністрації Віктор Козак взяли участь в урочистостях  з нагоди професійного свята бухгалтерів і аудиторів, що відбулися  у читальній залі Центральної районної бібліотеки.

Читати далі...

Ремонтні роботи в інклюзивно-ресурсному центрі – на завершальному етапі

16.07.2018 Новини районної ради

Якість, поетапність та вчасність  робіт щодо облаштування інклюзивно-ресурсного центру, який створений на базі Колодяжненської сільської ради об’єднаної територіальної громади  та обслуговуватиме дітей з особливими освітніми потребами району – на особистому контролі голови райдержадміністрації Віктора Козака.

Читати далі...

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»